ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Starlink для ЗСУ від нашого ком’юніті: звіт

Звітуємо щодо нашого з вами збору коштів на “Старлінки” для Збройних Сил України.

8-го червня ми запустили публічний збір донатів для купівлі п’яти користувацьких терміналів Starlink та передачі їх підрозділам Збройних Сил. За мету було поставлено суму в 150 000 грн: це дозволило б нам придбати термінали, а також допомогти друзям з Київського гуманітарного штабу з одним з їхніх зборів. Плюс допомогли нашій волонтерці зібрати залишок на її попередній збір, приблизно чверть суми на придбання протигазів. Всі гроші, що було б зібрано понад цю суму, ми зобов’язалися передати на цільові витрати в КГШ та інші волонтерські організації.

За результатами збору нам вдалося залучити 215368 грн за першу добу, що становить 143% від запланованої спершу суми. Ще декілька донатів надійшли в наступні дні, тож повна сума за цим збором становить 216431.72 грн.

Це дозволило нам замовити на один «Старлінк» більше, ніж планувалося. Його було передано в один з полків Сил Спеціальних Операцій:

Інші п’ять Старлінків поїхали до Київського гуманітарного штабу, звідки їх було розподілено по підрозділах, які й сформували початкову заявку:

Після сплати першочергових цілей (термінали Starlink та протигази) залишилось приблизно 48 635 грн, які ми розподілили наступним чином:

  • 4000 грн — на медицину для волонтерів (турнікети)
  • 6000 грн — в збір на дрони з тепловізорами від Демократичної Сокири
  • 10000 грн — На ремонт буса для мінометної батареї, в якій служать наші друзі, хлопці з Traverse Tactical Team та клубу Fratria Fortis
  • 417 грн — докинули на “Старлінк” для підрозділу, який самостійно сплатив собі термінал (на жаль, він ще в дорозі)
  • 8140 грн — передали волонтерам у військовий шпиталь (на білизну та одяг для важкопоранених захисників України)
  • 20100 грн — передали Київському гуманітарному штабу на їхній збір на рації

Квитанції щодо сплати Starlink ми публікуємо окремо за посиланням.

Більш деталізований звіт з усіма надходженнями та витратами публікуємо тут:

Загалом, збір пройшов значно успішніше, ніж ми планували. Необхідну суму було зібрано за дві з половиною години, а за добу, як я вже написав, вдалося залучити понад 215 тисяч гривень. Для нас це був цікавий досвід.

Ми точно продовжимо збирати гроші на волонтерські ініціативи: наступну кампанію, яку запустимо найближчими днями, в першу чергу присвятимо допомозі пораненим.

Starlink, скоріш за все, ми централізовано більше не замовлятимемо: компанія SpaceX поступово починає доставляти їх вже по Україні, всім, хто цікавиться цим питанням, я раджу підписатись на Facebook-групу Народний Starlink. Там є кілька інструкцій як щодо замовлення, так і щодо експлуатації терміналів в Україні.

Щодо моєї обіцянки випустити п’ять фільмів за п’ять Старлінків: перше фільм вже вийшов на нашому каналі, ще два — перекладено (найближчим часом озвучу й змонтую другий), тобто робота продовжується. Обіцянку буде виконано.

Також прошу користувача Андрій В., який задонатив 500 грн на “Банку” Monobank в перший день збору, звернутись до нас в особисті повідомлення в будь-якій з соціальних мереж (або ж прямо тут, на сайті). Генератор випадкових чисел обрав саме ваш рядок в нашій табличці у якості переможця розіграшу фігурки SpaceX Crew Dragon.

Я хочу щиро подякувати всім, хто відправляли свої кошти в рамках цього збору. Для нас це був перший подібний досвід, я задоволений результатом і впевнений у силі ком’юніті Альфа Центавра. Я впевнений, що наші подальші збори допоможуть вберегти життя українців. І встояти під російською навалою.

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

55
Увійдіть, щоб читати ще 3 коментаря, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Вдалий Фьодор Дмітрієвіч
Вечность назад

Добре діло, і звіт прекрасний. Читав, і моя душа ноучного окадєміка співала від захвату та схвалення. Belissimo!

Відмінний Юрій Г.
Вечность назад

Кто бы мог подумать, что Старлинки будут в Украине весной, а летом можно купить при желании и они будут работать. Но цена таких движейний - крайне высока (.

Успішний Армстронг Н.
Вечность назад

Ad Victoriam!

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.