ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Сенат США збільшив бюджети космічних військових програм на 2023-й рік

Сенатор Джон Тестер, голова фінансового підкомітету оборони. Джерело: @SenatorTester

28 липня комітетом Сенату США з асигнувань було оприлюднено текст 12 нових законопроєктів про бюджет країни на наступний рік. Серед них – збільшення видатків на оборону до 792 мільярдів доларів, а також додаткове фінансування для космічних військових програм.

За словами голови фінансового підкомітету оборони сенатора Джона Тестера, запропонований оборонний бюджет буде на $63 млрд більшим, аніж попереднього року; причиною зміни називають інфляцію та підвищення компенсації робітникам.

На космічні ініціативи у відповідному законопроєкті відведено додаткові 2 мільярди доларів понад ухваленого урядом бюджету. Більша частина з цих коштів призначена для удосконалення систем попередження про пуск балістичних ракет:

  • 400 мільйонів доларів відійдуть на пришвидшення розробки супутників системи раннього попередження для Індо-Тихоокеанського командування Збройних сил США; супутники буде розміщено на низькій навколоземній орбіті
  • 300 мільйонів – на розширення супутникового угруповання раннього попередження на середній навколоземній орбіті
  • 250 мільйонів – на тренувальну та випробувальну інфраструктуру для Космічних сил США
  • 250 мільйонів – на «бортові системи захисту» для космічних апаратів
  • 216 мільйонів – на два додаткові запуски супутників низькоорбітальної системи раннього попередження.

Ще 100 мільйонів буде надано програмі Tactically Responsive Launch, що фінансується Конгресом США. Це ініціатива з пошуку комерційних можливостей для «термінового» запуску вантажу за умов збройного конфлікту. Метою таких польотів може бути, наприклад, заміна пошкоджених апаратів у супутникових угрупованнях.

Комітет з асигнувань також рекомендує Міністерству оборони США інвестувати в освоєння навколомісячного простору. Минулого року Конгрес відвів $61 млн на програму Cislunar Highway Patrol System, націлену на виявлення космічних об’єктів на відстані до 385000 кілометрів від Землі. Тоді ж DARPA отримала $70 млн на розробку ядерного ракетного двигуна для роботи у просторі між Землею та Місяцем.

Освоєння навколомісячного простору – необхідний крок для забезпечення національної безпеки та закріплення наукової, технологічної та економічної переваги США.

Джерело: SpaceNews

17
Войдите, чтобы видеть комментарии, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Занимательная Космическая Альпака
Вечность назад

От за Патрульну Місію - хвалю. Та й мілітаризм нічогенький. Коли вони вже рейлгани на орбіту витягнуть? Такі, щоби прямою наводкою поверхню лупошити? Лише пів-відсотка С гарантує підльотний час порядка секунди

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.