ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

У Космічному центрі Ліндона Джонсона в Х’юстоні у 2019 році відкрили відновлений Центр управління польотами місії “Аполлон”

У Космічному центрі Ліндона Джонсона в Х’юстоні у 2019 році відкрили відновлений Центр управління польотами місії “Аполлон”. Реставрація була присвячена п’ятдесятиріччю висадки людини на Місяць.

Для реставрації використовували або оригінальні предмети, які дійсно брали участь у місії, або їх дуже точні копії. У залі розмістили не тільки старі комп’ютерні консолі і термінали, але також килими, одяг, попільнички і ручки. Частина реквізиту NASA отримало від співробітників, які працювали тоді в ЦУП.

Роботи по відновленню залу зайняли сім місяців. Перед цим фахівці кілька років вивчали архівні матеріали та фотографії, щоб відтворити приміщення у найдрібніших деталях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати коментарі, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.