ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

NASA перегляне вимоги до місій з приватними астронавтами на МКС

Майбутні приватні місії до МКС відтепер будуть відбуватися з деякими змінами у правилах та вимогах до екіпажу та самого польоту. Більшою частиною на це вплинула минула місія Axiom Space Ax-1 у квітні, а також “інші польоти цивільних екіпажів”.

Наразі обов’язковою зроблять вимогу, щоб у польоті командиром був “колишній астронавт NASA, який брав участь у польотах”, оскільки він зможе досвідчено керувати іншими астронавтами та дати належне забезпечення комунікацією між МКС  і приватним екіпажем, що знизить будь-які ризики в роботі та безпеці станції.

Командир Ax-1 Майкл Лопес-Алегріа (третій ліворуч) сказав, що його приватна місія, коли прибула на станцію, через напружений графік була «перевантажена». Це призвело до змін у вимогах NASA щодо збільшення часу на адаптацію. Джерело: Axiom Space

Так, місією Ax-1 керував колишній астронавт NASA Майкл Лопес-Алегріа. Другу приватну місію, єдину, яку схвалило на даний час агентство, також очолюватиме колишня астронавтка NASA Пеггі Вітсон.

Перш за все, самі клієнти не хочуть літати з кимось, хто не літав раніше. А по-друге, NASA було б набагато зручніше мати когось, хто має досвід космічних польотів.

Майкл Лопес-Алегріа, астронавт

Таке правило вплине і на прибутковість місій, але Axiom поки що відмовилась сказати, чи є їхні поточні місії з трьома цивільними прибутковими. Разом із цим, компанія ще до Ax-1 заявила, що планує на майбутні місії екіпажі з чотирьох цивільних осіб, а не трьох (разом з професійним астронавтом в якості четвертої людини на борту), як зараз.

Інші вимоги до приватних місій також випливають з досвіду Ax-1 – NASA вимагатиме подавати плани досліджень до Національної Лабораторії МКС мінімум за рік до польоту, щоб перевірити їх і сертифікувати корисне навантаження, адже значна дослідницька діяльність на початку не була передбачена як основна ціль таких польотів. Окрім цього, має бути сформовано «спеціальний план комунікацій для місії», котрий окреслює межі комерційної діяльності та взаємодії із ЗМІ.

Ще одна важлива вимога – дати додатковий час адаптуватися до мікрогравітації та на передачу справ перед виконанням основних завдань польоту.

Екіпаж був приголомшений. Звикнути до невагомості за одну ніч нереально. Ми мали дуже щільний графік на МКС, який був дуже схожий на звичайний розклад NASA. А це включало в себе 25 експериментів та 30 інформаційних заходів, на які пішло більше 100 годин. 

Зараз Axiom завершує всі процеси на основі отриманих з першої місії уроків. Наприклад, в Ax-2 командир екіпажу Вітсон вже матиме більше часу для допомоги цивільним з адаптацією, що також дозволить розвантажити безпосередньо основний екіпаж МКС. Очікується, що місію Ax-2 буде відправлено до станції наступної весни.

Джерело

23
Войдите, чтобы видеть ещё 5 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Нервный Starman
Вечность назад

Врешті-решт, за штурвал авіалайнера не сідають звичайні пасажири. Та навіть передовик-ДОСААФівець з ОСОАВІАХІМу теж не буде допущений просто так за кермо. Але, не існує також жорсткого правила, що командир авіалайнера мусить бути колишнім військовим льотчиком. Тож, вся ця колотнеча виглядає нормальною здоровою хворобою зростання. Все устаканиться. Особливо, як МКС затоплять

Грустный Питер Снепбек
Вечность назад

От цікаво, Айзекман (чи будь хто з Inspiration4) в якісь умовній місії на МКС може бути командиром, він Астронавт по їхніх мірках?

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.