ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

NASA оголосило конкурс студентських ідеї щодо видобутку металів на Місяці

Щорічний конкурс NASA — Breakthrough, Innovative and Game-Changing (BIG) Idea Challenge, пропонує студентам університетів спроектувати виробничу лінію для отримання металів на Місяці – від видобутку металу з місячних мінералів до створення конструкцій та інструментів.

Студентські команди, які беруть участь у BIG Idea Challenge, конкурсі на університетському рівні, спонсорованому NASA та NIA, розроблятимуть інноваційні способи видобутку та перетворення металів із мінералів, знайдених на Місяці, таких як ільменіт та анортит.

Конкурс BIG Idea Challenge, який проводиться вже восьмий рік, запрошує студентів університетів вирішити деякі з найважливіших потреб, які постають перед дослідженням космосу. Він надає можливість студентам бакалаврату та аспірантам, спроектувати, розробити та продемонструвати свою технологію в рамках проектної програми протягом півтора років. Цей конкурс, передбачає винагороди за розробку в розмірі до 180 000 доларів США для восьми відібраних команд, щоб розробити та продемонструвати свої концептуальні розробки та поділитися результатами своїх досліджень і випробувань на кульмінаційному форумі в листопаді 2023 року. Команди щонайменше з п’яти і не більше ніж з 25 осіб мають складатися зі студентів і викладачів коледжів і університетів США, які є афілійованими Консорціумом космічних грантів свого штату.

Наявність металів, отриманих на місці на Місяці, дозволить створити локальну інфраструктуру, необхідну для місячної бази, включаючи труби, кабелі живлення, посадкові майданчики, транспортні рейки та резервуари під тиском, які містять леткі речовини, такі як паливо, за допомогою адитивного виробництва або 3D-друку.

Командам пропонується подати пропозиції щодо технологій, а саме:

  • Знаходження металів;
  • Очищення
  • Формувальні матеріали для адитивного виробництва
  • Тестування та кваліфікація 3D-друкованої інфраструктури для використання на Місяці

Видобуток та транспортування отриманих матеріалів виключаються з цього завдання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 1 комментарий, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.