ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Проекти місячних геліостатів, як універсальних інструментів місячного табору програми Артеміда

NASA запропонувала спільноті GrabCAD розробити мобільний геліостат, який можна буде використовувати для підтримки операцій у базовому таборі на Місяці, перенаправляючи сонячну енергію туди, де вона найбільше потрібна. Система Lunar TORCH (Lunar Tele-Operated Rover-based Configurable Heliostat) служитиме економічно ефективним багатоцільовим інструментом для місячних операцій шляхом управління сонячним світлом.

Перше місце отримав проект Vulkano Lunar Torch by vulkano.engineering-1. Ця конструкція включає прилад для відстеження та аналізу світлового потоку. Вертикальне положення дзеркал під час транспортування допоможе очищувати їх від пилу під дією вібрацій.

Друге місце віддали проекту від ORIGAS by ben.cann-1. Це здається хорошим та легким рішенням. Концепція геліостата базується на візерунку складок орігамі «водяна бомба», складеному в два етапи, що забезпечує високу компактність з мінімальною складністю. Розгортання та розтягування здійснюється за допомогою чотирьох композитних труб, кожна з яких розділена на три секції та з’єднана між собою більш м’якими трубчастими з’єднаннями, як у надувних конструкцій. Ці петлі відкриваються під тиском газу, а механізм самоблокування розтягує труби після розгортання. Центральні панелі фотоелектричні, а світловідбиваючі панелі розташовані навколо. Механізм призначений для одноразового розгортання та блокування лише за допомогою тиску газу невеликих резервуарів, розташованих під панеллю.

Третє місце виборов проект від L.A.S.E.R. — Lunar Automotive Sun Energy Redirector by giolu.cristian-1. Вибрана система, складається з штор. Дзеркальні панелі складаються навколо центральної фотоелектричної панелі (використовується під час розгортання системи), що керуються моторизованими петлями. Відстеження сонця здійснюється за допомогою окремо встановлених фоторезисторів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

9

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 5 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.