ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Звіт щодо збору коштів: Мавіки, сапери, арта

1

Друзі, нарешті ми повністю закрили цей збір: вийшло все на півтора тижні пізніше, ніж зазвичай, через тривалі пошуки EcoFlow за прийнятною ціною. Але давайте все по порядку.

Наприкінці вересня ми з вами збирали кошти для допомоги саперам, артилеристам 35ї бригади, розвідникам 59ї. І допомогли придбати шолом одному з глядачів. Загальна сума збору склала 285 313.73 грн з 260 000.

Карти цього разу трохи перемішалися, тому фінальний звіт щодо витрат наступний:

  • Інструменти для саперів (22 600 грн) придбали й передали, частину отримали безкоштовно від Солом’янських котиків, за що їм щиро вдячні
  • Шолом для глядача (13 500 грн) також було придбано буквально на другий день після збору
  • Артилеристи отримали Мавік (90 000 грн) та зарядну станцію EcoFlow (28000 грн). Саме через останню ми не довго не публікували цей звіт, бо хотіли упевнитись, що все доїде
  • Замість 59 бригади другий Мавік (90 000 грн) отримав 503й бат морської піхоти, бо хлопцям всигли знайти безкоштовий дрон 🙂

Кошти, що залишилися після закриття основних потреб, було розподілено наступним чином:

Окрему подяку за закриття зазначених потреб знову висловлюю Владиславу Копайгородському: він чудово організував придбання та доставку зарядної станції, дронів та спорядження для саперів з Європи. Якщо маєте запити щодо дронів з армії, пишіть йому: Mavic 3 Fly More Combo реально привезти менше ніж за 90 000 грн. Єдине, що потрібно — лист-запит від військової частини, бо все це спорядження завозиться на 100% в білу.

Також, вже за традицією, 15 000 грн було передано у військовий шпиталь через наших друзів, Каштанчиків допомоги, вони оголошували власний збір на одяг для поранених. До наших грошей додали 36500 своїх і придбали декілька комплектів:

Це менше, аніж нам хотілося б, тому наступний збір також буде присвячено допомозі шпиталю. Спробуємо допомогти забезпечити поранених всім необхідним на перші два місяці зими. Чекайте на анонси.

Я пам’ятаю, що обіцяв розіграти п’ять книжок за донати: зроблю це найближчим часом і повідомлю про переможців в наших соціальних мережах: Facebook та Twitter. А також продублюю на YouTube. Тож слідкуйте за апдейтами та анонсом найближчого збору.

З зазначеної суми, як ви можете побачити в таблиці зверху, в нас залишилось близько 3715 грн. Їх буде додано до наступної суми.

Дякую за увагу, дякую за ваші донати та підтримку Збройних Сил України. Наші захисники продовжують бити ворога. А ми — їм допомагати.

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29
Увійдіть, щоб читати коментарі, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.