ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Запуск здорової людини

Сьогоднішній вдалий запуск SLS (Space Launch System) з Оріоном на носі та місією «Артеміс» на заголовках став однією з тих подій, на яку я абсолютно не очікувала, тому зловила неймовірний кайф і піддалась впливу загальної атмосфери під час трансляції. І тих 3,5 годин доступу до мережі, які я мала за весь день, вистачило на те, щоб насолодитись цією красою в прямому етері. Підіймає настрій — так, дає надію на світле та космічне майбутнє — теж так, і, навіть, слово «peace», яке постійно повторювалось в трансляції від NASA (типу ми запускаємо і очікуємо на мирну співпрацю держав в майбутньому), не зіпсувало враження. Хтось скаже, що тепер Starship від SpaceX не виглядає так багатообіцяюче, як раніше, а когось, можливо, навпаки цей пуск абсолютно не зачепив і не змінив загальноприйнятої думки, що від повернення США на Місяць не буде жодної користі як для конкретної країни, так і для людства вцілому.

Для мене ж вранішній запуск не ворожих ракет, а космічних надійних транспортувальних систем, які розраховують свою траєкторію з урахуванням точності до секунди від часу запуску та знаменують повернення того, що було так недбало втрачено вкінці минулого сторіччя, став чудовим початком дня та зарядом бадьорого духу для роботи в сучасних реаліях.

Як же приємно дивитися на запуск здорового суспільства, яке вже на порозі до того, щоб стати мультипланетним.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

19

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 2 комментария, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Качественный Марк Уотни
Вечность назад

Отличная новость! Желаю Ориону благополучно завершить свою миссию и человечество станет на один маленький шажок ближе к мультипланетности. Теперь очерёдность запусков супертяжей США соблюдена, лицо СЛС сохранено. И лицо Сената тоже, как не забывают тут напоминать некоторые люди, от Сената весьма отдалённые. Но им-то Рабинович напел :-) Думаю, после этого полёта Старшип может выходить на арену во всей своей красе. Надеюсь, что ближайшее время мы увидим много интересного.

Полезный Знайка
Вечность назад

Если в 2023 Старшип полетит на орбиту и сделает это успешно, одноразовые ракеты, типа СЛС, станут как будто менее востребованы, мягко говоря

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.