ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Запуск здорової людини

Сьогоднішній вдалий запуск SLS (Space Launch System) з Оріоном на носі та місією “Артеміс” на заголовках став однією з тих подій, на яку я абсолютно не очікувала, тому зловила неймовірний кайф і піддалась впливу загальної атмосфери під час трансляції. І тих 3,5 годин доступу до мережі, які я мала за весь день, вистачило на те, щоб насолодитись цією красою в прямому етері. Підіймає настрій – так, дає надію на світле та космічне майбутнє – теж так, і, навіть, слово “peace”, яке постійно повторювалось в трансляції від NASA (типу ми запускаємо і очікуємо на мирну співпрацю держав в майбутньому), не зіпсувало враження. Хтось скаже, що тепер Starship від SpaceX не виглядає так багатообіцяюче, як раніше, а когось, можливо, навпаки цей пуск абсолютно не зачепив і не змінив загальноприйнятої думки, що від повернення США на Місяць не буде жодної користі як для конкретної країни, так і для людства вцілому.

Для мене ж вранішній запуск не ворожих ракет, а космічних надійних транспортувальних систем, які розраховують свою траєкторію з урахуванням точності до секунди від часу запуску та знаменують повернення того, що було так недбало втрачено вкінці минулого сторіччя, став чудовим початком дня та зарядом бадьорого духу для роботи в сучасних реаліях.

Як же приємно дивитися на запуск здорового суспільства, яке вже на порозі до того, щоб стати мультипланетним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 2 коментаря, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Зоряна Гвін Шотвелл
Вечность назад

Отличная новость! Желаю Ориону благополучно завершить свою миссию и человечество станет на один маленький шажок ближе к мультипланетности. Теперь очерёдность запусков супертяжей США соблюдена, лицо СЛС сохранено. И лицо Сената тоже, как не забывают тут напоминать некоторые люди, от Сената весьма отдалённые. Но им-то Рабинович напел :-) Думаю, после этого полёта Старшип может выходить на арену во всей своей красе. Надеюсь, что ближайшее время мы увидим много интересного.

Спокійна Лея С.
Вечность назад

Если в 2023 Старшип полетит на орбиту и сделает это успешно, одноразовые ракеты, типа СЛС, станут как будто менее востребованы, мягко говоря

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.