ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Virgin Orbit звільняє більшу частину співробітників

Ракета LauncherOne під крилом літака-носія Boeing 747-400. Фото: Virgin Orbit | Greg Robinson.

Компанія Virgin Orbit планує звільнити більшу частину співробітників після невдалої спроби залучити додаткове фінансування.

У своєму звіті для Комісії з цінних паперів і бірж США, Virgin Orbit заявила про скорочення 675 співробітників – тобто 85% персоналу. У документі стверджується, що це вимушений крок з метою «скоротити витрати у світлі нездатности компанії залучити достатньо коштів».

Раніше, 15 березня, компанія призупинила свою діяльність на час переговорів з інвесторами – після чого повернула до роботи частину співробітників для підготовки до чергової спроби запуску ракети LauncherOne. На жаль, переговори не мали успіху, і зараз Virgin Orbit шукає інші джерела фінансування.

Криза назрівала в компанії вже давно: третій квартал 2022 року оператор завершив зі збитком у 50,5 мільйона доларів. Ситуацію погіршив і невдалий старт LauncherOne, що відбувся 9 січня: ракета не змогла доставити корисний вантаж на орбіту через збій у роботі фільтра системи подачі палива другого ступеня. Загалом LauncherOne стартувала з-під крила літака Boeing 747-400 шість разів, чотири з яких були успішними.

За останні пів року Virgin Orbit залучила близько 70 мільйонів доларів через кредити від Virgin Investments. Вони забезпечені активами компанії, зокрема літаком-носієм. Останній кредит на суму в 10,9 мільйона доларів дасть змогу компанії покрити витрати на звільнення співробітників.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11
Увійдіть, щоб читати коментарі, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Спокійний Джеф Бізнес
Вечность назад

Недостатньо знайти відпрацьований 747 "Джамбо" і зробити цілком просту двохступеневу ракету. Яка по суті трьохступенева!... Витрати на запуск будуть неспівмірно більшими, за приблизно такий самий "Електрон". Так воно і вийшло!!! 6.5M$ та 12-15M$ відповідно, маса супутника однакова! Проект ідеологічно був провальним апріорі.Подібним був твердпаливний "Пегас" 40-50М$ per launch. Для якого не потрібен був двіж з заправкою зрідженим киснем та керосином. Ключове - супутники таким носіям потрібні інші. Горизонтальної інтеграції з РН та виведенням. Конструктив яких важче класичних (вертикальної інтеграції) рази в два-три, бо трясе їх горизонтально значно більше і довше. Про підтримку у обтічнику, ніхто не напрягався-ж... P.S. А у нас йдуть тими самими граблями і реально малюють... orbitboy.rocks з двох-трьох ступеневою (там все як завжди, покрито загадково-корупційним туманом) твердопаливною РН... 200кг, нахил орбіт 0-120, оперативність 24години? Запуск з Іл-76, невиліковні чи що??? За корупційність вибачаюсь, там окучують закордонних інвесторів.

Винятковий Wall-E
Вечность назад

Они уже подали на банкротство https://spacenews.com/virgin-orbit-files-for-bankruptcy/ Самый благополучный исход - Если найдется покупатель, но надежды очень мало.

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.