ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Про нас

Дизайн сайту базується на шаблонах Костянтина Самарцева

Правила користування і спілкування доступні на сторінці Правила

Склад команди проєкту Alpha Centauri:

Павло Поцелуєв, керівник Alpha Centauri
Марк Романов, головний редактор
Василій Кондрашкін, автор сценаріїв і статей
Ірина Ларіна, редакторка проєкту
Дмитро Соколов, дизайнер проєкту
Андрій Клячкін, автор проєкту
Артур Лебедєв, автор проєкту
Максим Рудь, автор сценаріїв

Alpha Centauri – некомерційний освітній проєкт про космос, що поєднує в собі сайт і YouTube-канал. Наша мета – розповідати людям про космічні дослідження, пояснювати наукові явища простою мовою, зацікавлювати молоде покоління космосом. Ми хочемо, щоб в Україні і в усьому світі люди звернули свої погляд вгору – туди, де знаходиться майбутнє людства.

Ми регулярно проводимо прямі трансляції космічних запусків, перекладаємо і озвучуємо пояснювальні ролики NASA і Європейського космічного агентства, знімаємо свої власні. На цьому сайті публікуються як переклади цікавих матеріалів про космос, так і авторські колонки. У форматі explanatory journalism ми намагаємося простими словами розповісти про гучні наукові відкриття сучасності.
У нашу команду входять ентузіасти із України та інших країн світу. Нас підтримують підписники на Patreon і глядачі на YouTube. Наша спільнота постійно зростає, а отже – ми постійно стаємо ближчими до мети.

Ми не можемо наблизити зорі до вас. Але ми можемо зробити вас ближчими до зірок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.