ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Кодекс Alpha Centauri

Це – сторінка з посиланнями на всі важливі матеріали сайту. Так, ми демонструємо її усім, хто нещодавно зареєструвався. Однак, ця зручна добірка корисних посилань може стати в нагоді і старожилам Альфа Центавра. Вона завжди буде присутньою в меню сайту, пункт під назвою «Кодекс».

З чого варто почати:

  • Правила поведінки на сайті. Без них ніяк (спойлер: не ображай ближнього свого, не гріши спамом і не займайся офтопом — для офтопу існує розділ «Офтоп»).
  • Інструкція користувача. Тут зібрані описи всіх очевидних і не дуже «фішок» сайту. Повідомлення, підписки, особисті повідомлення. Читати обов’язково! Матеріал редагується в міру додавання нових можливостей, тож, він актуальний завжди.
  • Як написати хороший текст про космос? Ще одна настанова. Цього разу – для тих, хто хоче писати власні матеріали. Базові поради, інформація про наш редактор текстів. Варто звернути увагу.
  • План роботи користувачів над перекладами. Список зарубіжних матеріалів, за переклад яких взялися користувачі. Дозволяє уникнути колізій, коли відразу кілька авторів беруться переводити один текст, а публікується лише той, хто першим встиг.
  • Сторінка налаштування профіля — тут можна оновити аватарку, додати обкладинку і опис профілю та налаштувати повідомлення. Доступ до неї завжди можна отримати і по-іншому. Просто клікніть по власній аватарці в правому горішньому куті. Відкриється нова сторінка, в меню якої будуть і налаштування, і чернетки, і всі ваші коментарі/записи.

Ось і все, в цілому. Список теж буде поповнюватися, але до часу його поновлення ви напевно вже облаштуєтеся на сайті, отам посієте бурячків і будете в курсі всього, що тут відбувається!

Бажаємо вам приємного спілкування, вдалого пошуку друзів і однодумців… І трохи наблизитися до зірок. Хоча б тут — на сайті Alpha Centauri.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.